Kız Çocuk Salopet

Kız çocuk salopet modelleri, çocuklarınızın şıklığı için son dönemin trendleri haline gelen ürünlerdendir. Çocuklarının narin ciltlerinin ve sağlığının etkilenmemesi adına kumaşların kaliteleri oldukça önemlidir. Kumaş çeşitlerinde anti alerjik olmayanlar, hassas ciltlerde kaşıntı, kızarıklık, pul pul dökülme ve alerjiye neden olabilmektedir. Kız çocuk salopet modelleri seçilirken bunların dışında kumaşların terletme yapmama özelliğine bakılabilir. Çocuk elbiselerinde terletmez kumaşlardan yapılanlar nemi hapseder ve ıslaklığı hissettirmez. Bu sayede vücut serin kalır. Çoğunlukla terletmez kumaşlar sayesinde soğuk algınlığı ve pişik gibi hastalıklara karşı hassasiyet olmaz. Kız çocukları için en uygun model çeşitlerinden birisi de tulum ve salopetlerdir.

Bir diğer adıyla salopet bahçıvan tulum olarak anılır. Üst gövdesinde ekstra cepli bir bölüm yer alır ve ayarlanabilir askıları mevcuttur. Salopet modelleri, çocukların rahatlığına farklı desen, renk ve kumaş çeşitliliklere sahiptir. Kız çocuk salopet modelleri kategorimizde yer alarak pek çok çeşide sahiptir. Kot, keten ve pamuklu gibi kumaşlardan üretim yapılan salopet bahçıvan tulum modelleri, Feyzamavam'de sizleri bekliyor.

Kız çocuk salopet fiyatları

Feyzaavm'nin tasarlamış olduğu kız çocuk salopet modelleri mevsimlere göre değişkenlik göstermekte. Yaz aylarında ince pamuklu kumaş, keten, şile bezi gibi ince ve serin tutma özelliği olan kumaşlardan hazırlanan kız çocuk salopet modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca çocukların uyku saatlerini güzel kılmak adına eğlenceli desenleriyle göz kamaştıran uyku tulumu modellerinden seçim yapabilirsiniz. Çocuk tulum modelleri aynı zamanda kostüm çeşitlerine de sahiptir. Süper kahraman kostümlerinden çizgi film karakterlerine kadar pek çok çeşitlikte yer alan kız çocuk tulum modelleri, çocukların tercihlerinde bir numarada yer alır.

Bütün çocuk kıyafet tercihlerinde dikkat edilmesi gereken husus, kıyafette tercih edilecek olan kumaş cinsidir. Kız çocuk salopet modelleri farklı kalitede kumaşlardan hazırlanmaktadır. Salopet tercih edilirken modelin %100 pamuklu, nefes alan ve terletmeyen kumaşlardan olmasına özen göstermeliyiz. Bu sayede kıyafetin cilt de alerji ya da pişik yapmasının önüne geçilmiş olur. Çocuklar için en ideal kumaş türleri pamuk, keten, şile ve penye türü olanlardır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR