Erkek Bebek Pijama

 

Erkek bebek pijama bebeklerin belirli yaşlarda en çok kullandığı giyim türleri arasında yer almaktadır. Bebekleriniz belirli bir yaşa gelene kadar günde 3 tane bile olsa pijama değişikliği yapmaktadır. Bu dönemlerde ve büyüme çağında olan bebek ve çocuklarda kıyafet kirletme durumu normal bireye oranla daha sık yaşanmasından dolayı bu dönemlerde yedek pijamaya oldukça ihtiyaç vardır. Erkek bebek pijama farklı model ve renk seçenekleri ile ön plana çıkarak siz annelerin istek ve arzusuna göre yenilenerek değişik modeller ortaya çıkmaktadır. Bebeklerinizin rahat bir şekilde gününü geçirebilmesi için rahat kıyafetlere ihtiyaçları vardır. El ve ayak hareketleri normalden daha sık olmasından dolayı onları sıkan kıyafetlerden uzak tutarak bebeğinizin dilediği gibi rahat ettiği pijamalar giydirmeniz gerekmektedir.

 

Erkek Bebek Pijama Modelleri Nelerdir?

 

Erkek bebek pijama modelleri hastane çıkışı, ev giyimi gibi birçok farklı ve özel olarak üretilen modeller mevcuttur. Hastane çıkışlarında bebeğiniz için her alternatif düşünülerek içerisinde eldivenleri, şapkası, pijaması, üst giyim pijaması ve alt giyim pijaması ayriyeten patikleri mevcuttur. Model olarak tavşanlı ve yoğun olarak kahverengi ve beyaz renkler mevcuttur. Yuvarlak puantiyeli ve pijamada yer alan tavşan figürü ile oldukça şirin bir takımdır. Ev içerisinde hastane çıkışlarından daha farklı olan pijama modelleri ön plandadır. Tırtıl ve renkli olan modeli ile rengarenk bir pijamadır. Pamuklu olmasından dolayı bebeğinizi oldukça rahat ettirecektir. Çizgili pijama takımı modeli en çok sevilen ve tercih edilen modeldir. Beyaz kısa kollu zıbını, lacivert beyaz çizgili pijaması, çizgili şapkası ile oldukça şirin bir pijamadır. Bebeğinizin pijama içerisinde rahat etmesi ve gün içerisinde hareketleri kısıtlanmaması için rahat modeller tercih edebilirsiniz. Bunlar dışında taraftar hastane çıkışlarını da tercih edebilirsiniz.

 

Pamuklu Erkek Bebek Pijamalarda Farklı Modeller

 

Erkek bebek pijama modelleri farklı renk seçenekleri için bizlerden destek alabilirsiniz. 1. Kalitede üretimi yapılan ürünlerimiz pamuklu olarak üretilerek renkli olan modellerinde zamana bağlı olarak solma ve renklerinde değişkenlik olmadan uzun yıllar kullanılabilmektedir. Firmamız üzerinden direkt olarak satın alabilirsiniz. 
250,00 TRY KDV Dahil
350,00 TRY KDV Dahil
225,00 TRY KDV Dahil
300,00 TRY KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
Tükendi
200,00 TRY KDV Dahil
275,00 TRY KDV Dahil
Yeni Ürün
Tükendi
65,00 TRY KDV Dahil
99,90 TRY KDV Dahil
Yeni Ürün
Tükendi
25,00 TRY KDV Dahil
40,00 TRY KDV Dahil
Yeni Ürün
Tükendi
25,00 TRY KDV Dahil
40,00 TRY KDV Dahil
Yeni Ürün
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR