Alt Açma Minderi


Bebeklerin altını değiştirirken kullanılan ve son derece kullanışlı olan alt açma minderi modelleri annelerin en büyük yardımcısı olarak bebek ürünleri arasında yer alıyor. Farklı model ve renk avantajları sunan bu ürünler bebeklerin sağlığı ve rahatı düşünülerek hazırlanmış olan ürülerdir. İçeriğinde bulunan malzemenin %100 pamuk olması bebeğin herhangi bir şekilde rahatsız olmasını engelliyor. Aynı zamanda dışında kullanılan kumaşın da alerjenik etkiler barındırmaması alt değiştirme sırasında bebeğin olumsuz tepkiler vermesini engelliyor. Alt açma minderleri son dönemlerde daha popüler hale gelen ve her annenin bebekleri için satın alma gereği duydukları ürünlerdir. Normal bir minderin üzerine bebeği yatırmak sağlıklı olmayacağından alt açma minderleri en iyi şekilde işlev görüyor. Üstelik kolay bir şekilde yıkanabilmesi ve hızlı kuruması da bu minderlerin popülerliğini arttıran özellikleridir.

Alt Açma Minderlerinde Değişik Modeller


Bebekler için tasarlanan alt açma minderi modelleri hem kız bebekler hem de erkek bebekler için ayrı modeller sunuyor. Ancak bazı modeller tüm bebekler için ortak olarak kullanılabilir özelliktedir. Erkek bebekler için en fazla tercih edilen alt açma minderleri genelde taraftar minderleridir. Büyük spor takımların renklerinde hazırlanan bu minderler erkek bebekler için oldukça uygun seçimler olabilir. Ancak kız çocukları için daha farklı tasarımları seçebilirsiniz. Uğur böcekli, kurbağa desenli, arı modelli ya da çilek desenli olanlardan tercih edebilirsiniz. Bu modeller hem kız hem de erkek bebekler için ortak modeller olarak değerlendirilebilir.

Alt Açma Minderlerinin Pratik Özellikleri


Bebeklerin altını açarken ya da bebeklerin kremlenmesi anında kullanılan alt açma minderi modelleri oldukça pratik tasarımlardır. Çamaşır makinesinde kolayca yıkanabilmesi ve hızlı kuruma özelliğine sahip olması annelerin bu minderleri daha çok tercih etmesini sağlıyor. Minderler bebeklerin baş kısmının rahat etmesi için yastık özelliği olacak şekilde tasarlanmasına özen gösterilmiştir. Bebeğiniz için minder satın almak istediğinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerdir. Sitemizde bulunan tüm minder özelliklerini inceleyebilir ve dilediğiniz anda siparişlerinizi verebilirsiniz. Sitemizde bulunan kaliteli ve yüksek standartlarda üretilen alt açma minderleri bebeğiniz için en iyi seçimler olacaktır.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR