Kız Bebek Pijama

 

Kız bebekler tarafından kullanılan çeşitli giysiler vardır ve bunlardan biri de herkesin kullandığı pijamalardır. Kız bebeklere özel olarak çeşitli pijama takımları üretilmiştir. Bu pijama takımları ile rahat bir şekilde kullanım yapılabilir. Birçok kişi tarafından tercih edilen ve kullanılan kız bebek pijama modelleri hem güzel görünmesi hem de kullanışlı olması ile ön plana çıkmaktadır. Ürünlerin farklı renk ve desenlere sahip olan modelleri vardır. Mor renkli ve kedi desenli pijama modelleri çok estetik durmaktadır. Pembe veya krem rengi olan çiçek desenli pijamalar da çok yararlı olan kız bebek giysileri arasında yer alır. Aynı zamanda sadece takım olarak değil, ayrı parça olarak da pijama alınabilmektedir.

 

Kız Bebek Pijamaları Nasıl Özelliklere Sahiptir?

 

Kız bebekler için pijama modelleri bulunmaktadır. Bu modeller çeşitli özelliklere sahiptir. Kız bebeklere özel olarak sunulan pijama modelleri, birtakım konularda avantaj sağlar. Bebek pijamaları tamamen pamuktan üretilmiştir. Yani %100 doğal pamuk ipliğinden yapılmaktadır. Bununla birlikte üretimleri Türkiye'dedir. Uluslararası standartlara uygun bir şekilde pijama modelleri tasarlanarak kız bebekler için sunulur. Aynı zamanda kız bebek pijama modelleri, herhangi bir kanserojen ya da alerjen madde içermez. Gereken testler yapılır ve ona göre ürün sunulur. Bebekler için özel üretilen kumaş ile hazırlanan bu pijama modelleri hem sağlık hem de kullanım açısından çok yararlı olmaktadır. Bu nedenle de kız bebekler için oldukça fazla tercih edilir. Kız bebeklerin pijama modelleri uzun kullanım ömrüne sahiptir. Bu sayede de alınan pijamalar hemen zarar görmez ve uzun süre yeni gibi kullanılabilir. Kız bebek pijamaları, bu ve benzeri özellikleri ile çok kullanışlı ürünler olmaktadır.

 

Hızlı Teslimat İle Kız Bebek Pijamaları

 

Kız bebek pijamaları, hem görüntü olarak hem de rahatlık bakımından herkesin tercihlerindendir. İnternet üzerinden bu ürünlerin satışını yapmaktayız. Kız bebekler için pijamaya ihtiyaç duyanlar, internet adresimizdeki modelleri inceleyebilir.  Sunmuş olduğumuz kız bebek pijama modelleri hem sağlıklı hem uzun ömürlü hem kaliteli hem de kullanışlı ürünlerdir. Bu ürünlere sahip olmak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
₺220,00 KDV Dahil
₺300,00 KDV Dahil
₺220,00 KDV Dahil
₺350,00 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
₺350,00 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Tükendi
₺200,00 KDV Dahil
₺275,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
Tükendi
₺25,00 KDV Dahil
₺40,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR