Kız Bebek Tulum

Kız bebekler için kıyafet seçimi yapmak annelerin en çok sevdiği işlerden biridir. Rengarenk kıyafetler arasından bebeklerin ruhunu yansıtacak olan seçimleri yapmak en iyi terapilerden biri de denilebilir. Kız bebek tulum modelleri bu kıyafetler arasında hem rahatlığı hem de sevimliliği nedeniyle çok fazla tercih ediliyor. Zengin renk avantajı sayesinde kız bebeklerin tulum yönünden son derece şanslı oldukları söylenebilir. Model açısından her tulum modeli aynı rahatlığı sunuyor. Ancak görünüm olarak farklılığı arayan anneler taşlı, tüllü, sade ya da kendinden yelekli modelleri tercih edebilirler. Yelekli modeller aynı zamanda içerisinde beresini de bulunduran modellerdir. Açık pembe ya da sarı renklerinde seçim yapabilme imkanı sunmaktadır.

Kız Bebekler İçin Sevimli Tulum Modelleri

Tulum modelleri yeni doğanlar da olmak üzere farklı ay seçenekleri ile satışa sunuluyor. 0-6 ay grubunda olan tulumlar yeni doğdukları ilk günlerden sonra rahatlıkla giydirilmeye başlanabilir modellerdir. Modeller yaz ve kış aylarına özel olarak tasarlanan ürünler olduğu için seçimlerde mevsim şartlarını dikkate almanız gerekiyor. Yaz ayları için güpür detaylı beyaz renkte tulumları tercih edebilirken kış aylarında pamuklu ve içinde bebeği sıcak tutacak ürünleri seçebilirsiniz. Kız bebek tulum modelleri arasında bulunan patikli ve fırfırlı modeller de son derece sevimli ürünlerdir. Yumuşak dokusu ve teni tahriş etmeyecek yapısı ile kız bebekler için son derece ideal olan ürünlerdir. Bu tulumlar arasında kapitoneli modeller de annelerin tercih ettikleri arasında yer alıyor. Farklı renklerin bir araya getirilerek hazırlandığı tulumlar zengin duruşu sayesinde bebeklerin de havasını değiştiriyor.

Tulum Modellerinde İnce Detaylar

Kız bebeklere özel olarak tasarlanan tulumlarda farklı detaylar kullanılması bu ürünlerin her anne tarafından beğenilmesini sağlıyor. Detay olarak kız bebek tulum modellerinde tüller ve minik taşlar geniş yer tutuyor. Aynı zamanda kendinden yelekli bir şekilde tasarlanan modeller yanında fırfır detayları olan ve elbise havası veren modeller de kız bebekler için ideal olan tulumlardır. Kız çocuklarınızın daha sevimli görünmesini sağlamak ve onların bebek ruhuna hitap edebilmek için sitemizde blunan modelleri dilediğiniz gibi inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda sunduğumuz ödeme avantajlarımız sayesinde kolayca sipariş verebilir ve çok daha pratik bir şekilde alışveriş yapma imkanı bulabilirsiniz.

Tükendi
₺44,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
Yeni Ürün
Tükendi
₺85,00 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
Tükendi
₺74,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
Yeni Ürün
Tükendi
₺69,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
Tükendi
₺75,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
Yeni Ürün
Tükendi
₺180,00 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
Tükendi
₺180,00 KDV Dahil
₺300,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR