Erkek Bebek Battaniye

 

Bebekler uzun süre anne karnında sıcak ve korunaklı bir ortamda yaşarlar. Doğduklarında yeni dünyalarına alışma sürecinde çok fazla üşürler ve kolayca hastanabilirler. Bu nedenle bebek bakımında en önemli ürünlerden biri de bebek battaniyesidir. Bebek battaniyeleri bebeklerin hassas ciltlerine uygun özelliklerde üretilir. Kız ve erkek bebeklerine uygun renk ve modeller ile özel olarak tasarlanır. Erkek bebek battaniye mavi ve sarı gibi erkek renk tonlarında ve birbirinden güzel desenler ile imal edilir. Bebekler büyüklere göre çok daha hassas ve narindirler. Bağışıklık sistemleri henüz gelişmediği için kolayca hastalanabilirler. Bu nedenle bebekler için kullanılacak battaniyenin de bebek sağlığına ve hassasiyetine uygun olmasında fayda vardır. 

 

Erkek Bebek Battaniyelerde Kullanım Özellikleri

 

Erkek bebek battaniye %100 pamuklu kumaş ile üretilmelidir. Yumuşak ve konforlu yapısı bebek cildine zarar vermeyecek tarzda olmalıdır. Tüylü battaniyeler alerjenler içerebileceğinden bebek battaniyeleri pamuklu penye tarzında olması gerekir. Battaniyenin anti bakteriyel yapıda olup mikrop ve bakteri barındırmayan bir dokuda olması bebeğin hastalanmasına engel olur. Kanserojen maddeler ve zararlı kimyasallar içermeyen bir battaniye bebek için en uygun seçim olacaktır. Erkek bebekler için tasarlanan battaniye bebeğin cinsiyetine uygun renk ve desenler ile üretilir. Kaliteli ve sağlıklı olmasının yanı sıra şık ve güzel olmalıdır. Bebeği sıcak tutacak ve yumuşacık yapısı ile saracak şık bir battaniye en ideal seçim olacaktır. 

 

Erkek Bebek Battaniye Modelleri

 

Erkek bebek battaniyeler birbirinden güzel modeller ile üretilir. Bebeğin sağlığı için tasarlanan üstün özelliklerinin yanı sıra bebek için kullanıma uygun modeller ile dizayn edilir. Renk ve desenleri bebek dünyasına uygun farklı tasarımlar olarak hazırlanır. Erkek bebek battaniye modelleri erkek bebeğe uygun renk seçenekleri ile kuzulu ve ayıcıklı gibi desenler ile tasarlanır. En kaliteli ve güzel erkek bebek battaniyelerini sitemizde bulabilirsiniz. Yüksek kalitede üstün özellikler ile donatılmış bebeğin sağlığı ve hassas cildi için uygun battaniye modellerimizi sayfamızda inceleyebilirsiniz. Canlı renk ve desenleri ile minik bebeğiniz için en güzel battaniyeyi sitemizden satın alabilirsiniz. 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR