Erkek Bebek Tulum

Bebeklerde kıyafet seçenekleri arasından seçim yapmak her zaman en büyük mesele olmuştur. Rengarenk ve desen desen kıyafetlerin içerisinden hangisinin alınacağına karar vermek anne adaylarını zorlayan seçimler oluyor. Ancak bebek kıyafeti satın alırken görselliği kadar kıyafetin bebek için rahatlığını da dikkate almak gerekiyor. Bu açıdan erkek bebek tulum modelleri annelerin ve anne adaylarının en fazla tercih ettikleri kıyafetler arasında yer alıyor. Erkek bebek tulumları bebeğin mevsim şartlarından etkilenmemesini sağlayan en önemli giyim ürünleridir. Hem rahatlığı hem de bebeği iyi bir şekilde muhafaza etmesi bu ürünlerin tercih edilebilirliğini arttırıyor. Aynı zamanda farklı model ve tasarımlarında geniş yer kaplaması tulumların annelerin alışveriş listelerinde daha geniş yer tutmasını sağlıyor.

Erkek Bebeklere Uygun Tulum Modelleri

Tulum modelleri denince akla çok fazla seçenek yokmuş gibi gelse de aslında seçenekleri bol olan bir giyim ürünüdür. Özellikle de erkek bebek tulum modellerinde farklı detaylara yer verilmesi bu seçeneklerin daha da geniş olmasını sağlıyor. Erkek bebeklere özel tasarlanan tulumlarda bebeğin hareket kabiliyetinin engellenmeyeceği şekilde üretim yapılmasına özen gösteriliyor. Bez bağlama döneminde olan bebeklerin giyeceği tulumların alt kısımlarında çıt çıt özelliği bulunduğundan ürünler daha rahat kullanılma imkanı sunuyor. Papyonlu ve şapkalı olan tulum modelleri bebeklerin daha sevimli görünmesini sağlayan detaylar içeriyor. Kendinden yelekli ve papyonu olan tulumlar bebeklerin farklı ay dönemlerinde kullanabilecekleri ölçülerde hazırlanıyor.

Erkek Bebek Tulum Modellerinde Farklı Desenler

Tulum tasarımları içerisinde erkek bebek tulum modelleri hem renk hem de model olarak zengin ürünlerdir. Bebek ruhunu yansıtan bu tulumlarda arı ve kurbağa gibi minik hayvancıkların resimlerine geniş yer veriliyor. İkili tulum takımlarda bebeklerin başlarını sıcak tutacak olan bereler de ikili takım özellikleri arasında bulunuyor. Yumuşak penyeden hazırlanmış olan bu bebek bereleri ev ortamında da kullanılabilir ürünlerdir. Patikli olarak tasarlanmış olan tulumlar bebeklerde ek olarak çorap giydirmenizi gerektirmiyor. Erkek bebekler için tulum modellerini incelemek isterseniz satış platformumuz üzerinden uygun ve daha avantajlı ürünlere göz atabilirsiniz. Ödeme seçenekleri konusunda geniş olanaklar sunduğumuz ürünlerde yüksek kalite ve farklı model seçeneklerini bir arada bulabilirsiniz.

Tükendi
₺120,00 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil
Tükendi
₺39,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
Tükendi
₺79,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
Tükendi
₺200,00 KDV Dahil
₺300,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
Tükendi
₺180,00 KDV Dahil
₺300,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
Tükendi
₺150,00 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR