Erkek Bebek Hırka, Kazak, Yelek

 

Erkek bebek hırka, kazak, yelek bebeklerin en fazla kullandığı giyim türleri arasında yer almaktadır. Özellikle kış ayları geldiği zaman ev içerisinde bile olsa pijamasının üzerine mutlaka yelek ya da hırka giydirilmesi gerekmektedir. Bebekler oldukça hassas olmasından dolayı kış aylarında üşümeye daha fazla müsaittirler bu nedenle hırka, yelek ve kazak gibi kıyafet türlerinin olması gerekmektedir. Her yıl bebeklerinizin ve sizlerin zevkine göre tasarlanan modeller ile ön plana çıkan kıyafetler mevcuttur. Bebeklerinizin rahat bir şekilde hareket edebilmesi için kendi bedenine uyan ve onun vücudunda üretim yapılan malzemeler tarafından herhangi bir alerji yapılmamasına dikkat edilerek pamuklu olan ürünler tercih edilmelidir. Oldukça sert olan kazak, hırka ve benzeri ürünlerden ziyade daha yumuşak olan kazak ve hırkaları tercih etmenizde fayda vardır.

 

Erkek Bebek Hırka, Kazak, Yelek Modelleri Nelerdir?

 

Erkek bebek hırka, kazak, yelek modelleri olarak sizlerin zevkine göre üretilerek satışa sunulmaktadır. Erkeklerde en fazla kullanılan renkler arasında beyaz ve mavi renkler ön plandadır. Beyaz renkli olan kazak ve yelek modelleri her açık renge uyum sağladığından dolayı genellikle bu renkler ön planda olmaktadır. Model olarak krem rengi ön kısmından 5 adet düğmeli olan, yaka kısmı bebe yaka ya da hâkim yaka olarak üretilen bu modeller gömlek ve bebek t-shirtleri ile rahatlıkla kullanılmaktadır. Yelek olarak genellikle düz model olanlar tercih edilmektedir. Bebekleriniz için kalıp olarak pamuklu ve alt kısımlarından sıkmayan modelleri kullanmanız önerilmektedir. Erkek bebek kazak modelleri de aynı yelek modelleri gibi düz ya da daha farklı bir model ortaya çıkarılarak bebekleriniz için tasarlanmaktadır. 

 

Erkek Bebek Hırka, Kazak, Yelek Modelleri

 

Farklı erkek bebek hırka, kazak, yelek modelleri için firmamız üzerinden destek alabilirsiniz. Ürünlerimiz 1. Kalitede üretilen ürünler olmakla birlikte üretimi yapılan malzemeler bebeğinizin vücuduna herhangi bir sorun teşkil etmeden alerji gibi sorunlara yol açmayacaktır. Ürünlerimiz %100 pamuklu ürünlerdir. Aynı zamanda renklerinde de herhangi bir solma yaşanmadan uzun yıllar kullanıma uygun olarak üretilir.
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR