Kız Bebek Pantolon Ve Tayt

 

Kız bebekler için birçok kıyafet türü bulunmaktadır. Bunlardan biri de pantolon ve tayt modelleridir. Kız bebeklere özel olarak tasarlanmış olan pantolonlar ve taytlar, çok kullanışlı giysilerdir. Bu giysiler hem çeşitli desenlere sahip olması hem de kaliteli kumaşı ile oldukça fazla tercih edilmektedir. Aynı zamanda farklı modelleri bulunur ve bu modeller çok kullanışlıdır. Tayt olarak çiçekli modeller oldukça güzel bir görüntüye sahiptir. Düz beyaz ya da kırmızı renkte olan tayt modelleri de çok güzeldir. Bu modellerin yanında kız bebek pantolonları da çok sık kullanılır. Patiksiz kız bebek pantolonları ya da penye pantolonlar çok rahat giysilerdir. Velsoflu kız bebek pantolonları da çok revaçta olan ürünler arasındadır. Bunlar ve benzeri kız bebek pantolon ve tayt modelleri, sahip oldukları özellikler ile de çok yararlı ve kullanışlı olmaktadır.

 

Kız Bebeklere Özel Hazırlanan Pantolon Ve Taytların Özellikleri

 

Kız bebekler için tasarlanmış ve üretilmiş olan birçok pantolon ve tayt modeli bulunmaktadır. Bu modeller, farklı ya da benzer özellikleri ile çok kullanışlı olmaktadır.  Çocuklar için özel olarak dokunan kumaşlar ile hem sağlıklı hem de kaliteli ürünler ortaya konur. Velsoflu model kız bebek pantolonları, kış aylarında kullanıma çok uygundur. Kız bebek pantolon ve tayt modellerinin %100 pamuk olanları da mevcuttur. Pamuk ve Lycra karışımı olan ürünler de bulunmaktadır. Bütün bu modeller çoğunluk olarak pamuk olduğundan dolayı çok rahattır. Aynı zamanda kız bebeklere özel olarak hazırlanan pantolon ve tayt modelleri, birtakım desenler ve cep süslemeleri ile çok daha güzel bir hale gelmiştir.

 

Birbirinden Kaliteli Kız Bebek Pantolon Ve Taytlar

 

Kız bebekler için özel tasarlanan pantolon ve tayt modelleri hem kumaş hem de görsellik bakımından oldukça iyidir. Bu ürünleri sitemiz aracılığı ile sizlere ulaştırmaktayız. Pantolon ve tayt modellerimiz rahat olmaları ile de çok kullanışlıdır. Bu özelliklere sahip olan kız bebek ürünlerimiz, kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Bütün bu kız bebek pantolon ve tayt ürünlerine internet sitemizden hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.
₺225,00 KDV Dahil
₺300,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
₺225,00 KDV Dahil
₺300,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
Tükendi
₺85,00 KDV Dahil
₺150,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
Tükendi
₺150,00 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
Yeni Ürün
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR