Erkek Çocuk Tshirt


Evlerin neşesi olan çocukların yaz kıyafetlerinin başından tshirt gelmektedir. Kolay kullanımı, farklı çeşitlerinin olması nedeniyle aileler tarafından fazlası ile tercih edilmektedir. Özellikle yaz aylarında dışarıda oynayan, devamlı bir şeyler atıştıran çocuklar üstlerini daha fazla kirletmektedir. Bu süreçte çocukların fazla sayıda tshirtünün olması ve sık değiştirilmesi gerekmektedir. Bu durum
erkek çocuk tshirt modellerinin sürekli yıkanmasına sebep olmaktadır. Burada kalite ön plana çıkmaktadır. Yıkamaya dayanıklı ürünlerin alınması çocukların şık olmalarına engel olmayacaktır. Her yaştan bebek ve çocuğun kullanımına uygun olan tshirtler pantolon ve şortlar ile kullanılabilmektedir. Günlük kullanılabilen ürünler, gerektiğinde misafirlik, düğün, eğlence gibi etkinliklerde de tercih edilmektedir. Güzel ve farklı modellerin olması çocuklara özgüven sağlayacaktır. Özellikle 10 yaşından itibaren erkek çocuklar üstlerine dikkat edeceğinden, onların seveceği kalitede ve tasarımda tshirt seçimi yapılmalıdır. 

Erkek Çocuklara Tshirt Önerileri


Aileler kendileri kadar çocuklarının da üstlerine dikkat ederler. Hatta bazen kendilerinden kısarak çocuklarına istedikleri ürünü alırlar. Fedakâr aileler, yaz aylarından çocuklarına çok sayıda tshirt almak isterler. Özellikle erkek çocuk tshirt ihtiyacı daha fazladır. Futbol, basketbol, bisiklet, kum gibi oyun etkinlikleri içerisinde daha fazla duran erkek çocuklar üstlerini daha fazla kirletir. Onlara oyunları esnasında sağlıklı koşullar sağlayacak ürünler almak gerekir. Terleyerek hasta olmalarını önlemek için pamuklu kumaştan üretilmiş ürünler seçilmelidir. Sentetik kumaşlar hava geçirgenliği olmadığı için teri içeride tutacak ve çocukların hasta olmalarına neden olacaktır. Pamuklu kumaşlar hava geçirgenliği sayesinde ter durumlarında daha sağlıklı olacaktır. Bunun yanında çocukların bedenini sıkan dar ürünler alınmamalıdır. Gelişim çağındaki çocukların vücutları rahat ettirilmelidir. Tshirt modelleri baskılı ve yazılı olmaktadır. Çocukların zevklerine, sevdikleri çizgi filmlere ya da tuttukları oldukları spor kulüplerine uygun renklerde ürünler alarak severek giymeleri sağlanmalıdır. 


Erkek Çocuklar İçin Tshirt Seçimi


Pamuklu ve kaliteli kumaştan üretilmiş tshirt modellerini firmamızda bulabilirsiniz. Firmamızda erkek çocukların sevecekleri tasarımlarda ürünler bulunmaktadır. Özenle seçilmiş karakter baskıları ve yazılar ile süslenen tshirt modellerimiz yüzde yüz pamuktan üretilmiştir. Baskılar dâhil ürünlerimizde erkek çocukların sağlığını olumsuz etkileyecek bir bileşen bulunmamaktadır. Erkek çocuk tshirt modellerimiz kaliteleri sayesinde günlük yıkamaya uygundur. Baskıları sökülmez, yazıları silinmez olan ürünlerimiz çeşitli renklerde online olarak sunulur. Güvenli bir şekilde, sağlıklı ürünlere kavuşmak için firmamızı tercih ediniz. 
₺150,00 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
₺180,00 KDV Dahil
₺300,00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
₺120,00 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
₺120,00 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
Tükendi
₺30,00 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
Yeni Ürün
Tükendi
₺30,00 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
Yeni Ürün
Tükendi
₺90,00 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR