Erkek Bebek Şort Ve Kapri

 

Bebekleriniz için yaz aylarında en rahat kıyafetler olan şort ve kapriler, miniklerin hassas ve narin yapısına uygun olarak üretilen ürünlerdir. Miniklerin giyim tarzına güzel bir görünüm kazandıracak olan şort ve kapriler sıcak yaz günlerinde rahat ve konforlu bir kullanım sunar. Erkek bebek şort ve kapri yaz mevsiminde bebeğinizin sevimli bir güzelliğe sahip olmasını sağlar. Üstelik rahat ve yumuşacık yapısı ile sıcak gönlerde rahat etmelerine de yardımcı olur. Bebeklerin cildi narin ve hassas olduğundan sıcaktan çok daha kolay etkilenip isilik gibi rahatsızlıklar yaşayabilirler. Bu nedenle yaz aylarında giyecekleri kıyafetler çok önemlidir. Özel giysiler ile yaz aylarını sağlıklı rahat geçirmeleri sağlanmalıdır.

 

Erkek Bebek Şort Ve Kapri Özellikleri

 

Erkek bebek şort ve kapri miniklerin hassas ciltlerine uygun özellikler ile üretilir. %100 pamuklu kumaş ile imal edilen şort ve kapriler yumuşacık dokusu ile bebekler için uygun özelliklerde üretilir. Yazın sıcak günlerinde terletmeyen ve bebek cildine alerji yapmayan kaliteli kumaş özelliğindedir. Kanserojen bileşenler içermeyen anti bakteriyel özellikte mikrop ve bakteri üretmeyen kıyafetlerdir. Tüm bu üstün özelliklerinin yanı sıra şık tasarımlar ve farklı modeller ile imal edilir. Erkek bebeklere uygun renk ve desenler ile dizayn edilen modeller bebeğin gösterişli bir güzellik sergilemesini sağlar. Cep ve bağcık ayrıntıları, miniklere uygun armaları ve şık tasarımları ile bebeklerin dünyalarına uygun olarak sunulur.

 

Kalite Düzeyi Yüksek Erkek Bebek Şort Ve Kapriler

 

Erkek bebeklerin yaz aylarında rahat ve konforlu bir yaşam sürebilmeleri için tasarlanan şort ve kapriler kaliteli ve rahat modellerdir. Bebeğin sıcak günlerde terlemesini önleyen ve oldukça güzel görünmesini sağlayan kıyafetlerdir. Renk ve desen uyumlu bir üst giysi ile kombin yapılarak bebeğin şık bir güzellik sergilemesi sağlanır. En kaliteli ve şık erkek bebek şort ve kapri modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Bebeğiniz için birbirinden güzel şort ve kapri modellerini beğeninize sunuyoruz. Kalite standartlarında üretilen bebek kıyafetlerimiz garantili olarak sunulur. En güzel bebek şort ve kaprilerini sitemizden alabilirsiniz. 
ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR